U bent hier: Home » Contact » Wie is wie?

Wie is wie

Om u nog beter van dienst te zijn, kan u zich voor al uw doelgerichte vragen naar onderstaande personen richten.

Zij staan graag ter uw beschikking en zullen u bijstaan met raad en daad.

Robrecht De Baets - General manager
robrecht.debaets@wouters.com
+32 (0)9 340 42 42

Geert Goegebeur - Plant manager
Geert.Goegebeur@wouters.com
+32 (0)9 340 42 50

Dave Somers - QA manager and technical support oils & fats
dave.somers@wouters.com
+32 (0)9 340 42 55

Pieter Decock - R&D manager bakery
pieter.decock@wouters.com
+32 (0)9 340 41 32

Stijn Rogiers - Manager Foodservice export & Foodindustry
stijn.rogiers@wouters.com
+32 (0)9 340 42 58

Günther Vandendriessche - Purchase manager
Gunther.vandendriessche@wouters.com
+32 (0)9 340 42 54

Eva dauwe - Sales assistant-export
cutomer.services@wouters.com
+32 (0)9 340 42 43

Leentje Raes - Account executive sales food service and food industry
leentje.raes@wouters.com
+32 (0)9 340 42 47

Caroline Vietti - Sales assistent Bakery
caroline.vietti@wouters.com
+32 (0)9 340 42 57

Daisy De Smet - Sales Manager Bakery
Daisy.de.smet@wouters.com
+32 (0)499 90 12 98

Martine De Latthauwer - Facturatie-administratie
martine.delatthauwer@wouters.com
+32 (0)9 340 42 46